Web Tasarım

Web tasarım ile ayrıcalığı yakalayın

KCE Finansal Yazılım kurumunuza özgün web tasarımı yaparak internetteki kimliğinizi en iyi şekilde sergilemenizi sağlar. Firmaların size kolayca ulaşması ve sizi daha iyi anlayabilmesi için web tasarımlarınızı ve yazılımlarınızı güncel tutmanız önemlidir.
Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.
Web sitesi tabii ki görsellik bakımından hoş, ziyaretçi sayısı çok, geri dönüşümü yüksek verimli olmalıdır. Kurum, dernek, kulüp veya kişisel bir web sitesi… Kategorisi ne olursa olsun verdiği mesajı anında yansıtmalı. Web sitenizde potansiyel müşterilerinizi ikna edebilmeniz için 25 saniyenizin olduğunu hatırlamak isteriz.

6102 sayılı kanuna göre şirketlerin zorunlu olarak yaptırması gereken web sitelerini eğlenceli bir çalışma süreci sonrası en uygun şartlar ile sizlere sunuyoruz. Ayrıca tanınmış kişi ve kurumlara da aynı hizmeti sunmaktayız. Yalnızca internet sitenizi yapmakla kalmıyor; dilerseniz SEO (Search Engine Optimization) hizmetini de en güvenilir şekilde sizlere sunuyoruz. Tüm bunları yaparken, en iyi hizmet garantisi veriyoruz. Arama motorlarında ilk sıralarda yer almak istiyorsanız, sadece bir e-mail uzağınızdayız.

Web Sitesinde Dikkkat Edilmesi Gerekenler


Modern ve Kullanışlı Arayüz Tasarımı
Mobil Uyumlu – Responsive Web Tasarım
Google Map – İletişim Formu
Teknik SEO Çalışması

Sosyal Medya Linkleri ve Paylaşım Butonları
Özgün İçerik
Hızlı Sunucu ve Teknik Destek