Mobil Uygulama

Mobil uygulamalarla müşterilerinizin daima yanında olabileceksiniz

Dünyada mobil ürün ve cihazların kullanımı, günümüzde çok yaygınlaşmıştır. Yalnızca Türkiye'de akıllı telefonların günlük ortalama kullanım süresi 248 dakikaya çıkmıştır. Mobil uygulamalar kurumsal şirketlerin diğer firmalarla rekabet için ürettiği uygulamalar olmaktan çıkarak şirketin prestiji ve müşterilerinin memnuniyeti için zorunlu bir hâle gelmiştir. Reklam, kampanya, son çıkan ürünlerin tanıtımı, müşteri tarifeleri gibi birçok konuya doğrudan erişim sağlanabilen yegâne dijital kanallar, mobil uygulamalar olmaktadır.

Konu hakkında ABD’li Boldchat Şirketi tarafından yapılan çalışmaya göre, ankete katılan 8000 katılımcının yüzde 85’i, mobil uygulaması olmayan firmalardan alışveriş yapmadığını belirtiyor.
Bu bağlamda, KCE Finansal Yazılım olarak akıllı telefonlar ve tabletler için hem Android hem de iOS platformlarında kullanıcı dostu ve güvenilir mobil uygulamalar üreterek müşterilerinizin daima yanında olmanızı sağlıyoruz. Kurumsal mobil uygulama çözümlerimiz ile firmanız için özel çözümler sunuyor, organizasyonunuzun verimini arttırıyoruz.