İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

KCE Finansal Yazılım gücünü sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve nitelikli insan kaynağından almaktadır. Buradan hareketle insan kaynakları politikamız; şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücünü grubumuza kazandırmak ve insan kaynakları uygulamalarımızla çalışanlarımızın bağlılığını arttırmaktır.

İnsan Kaynaklarının Misyonu

KCE Finansal Yazılım, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları'nın misyonu, KCE Finansal Yazılım'ın yazılım, tasarım ve pazarlama alanlarında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkarıp sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, yazılım sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

Yeni yeteneklere açık kapı bırakarak büyümeye devam ediyoruz...

Lütfen formu eksiksiz ve gerçek bilgiler ile doldurunuz,aksi durumda yapmış olduğunuz başvuru değerlendirilmeye alınmayacaktır.